Czym się leczymy…

Środków na nużeńca jak mogliście zauważyć jest całe mnóstwo, producenci przebiją się jak tylko mogą by zaoferować nam swoje produkty. Poniżej opisałem krótko czym charakteryzują się produkty których będziemy używać w celu wyleczenia.

Cliradex

Cliradex? stanowi rezultat ponad 20 lat badań nad chorobami powierzchni oka. To bezkompromisowe podporządkowanie jakości i doskonałości sprawiło, że Cliradex? jest (w USA) środkiem nr 1 rekomendowanym przez lekarzy do higieny powiek w przypadku suchych, podrażnionych oczu.

Zastrzeżony w pełni naturalny skład Cliradex-u jest bezpieczny do codziennego użycia i regularnej higieny oczu i twarzy. Cliradex? jest wilgotną chusteczką, a jego kluczowym składnikiem jest 4-Terpineol, aktywny składnik olejku drzewa herbacianego (Melaleuca alternifolia). Cliradex? jest jedynym dostępnym na rynku produktem, który zawiera wyizolowany 4-Terpineol (inaczej: Terpinen-4-ol).

Cliradex zawiera 4-5% TTO 4-Terpineol, środka który zabija nużeńce.

Blephademodex

Gotowe do użycia chusteczki nasączone są  specjalistycznym płynem oczyszczającym zawierającym:

  • Terpinen-4-ol – aktywny składnik wyizolowany z olejku drzewa herbacianego, o wysokim stopniu czystości, który ma właściwości biobójcze na nużeńca, przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze.
  • Hialuronian sodu – naturalny środek nawilżający skórę, który ma właściwości kojące, łagodzące i regenerujące skórę wrażliwą i podrażnioną.

Blephademodex®  zastosowanie:

  • Codzienna higieny powiek w przypadku infekcji nużeńcami (Demodex)
  • Do łagodzenia objawów infekcji powiek lub stanów zapalnych spowodowanych przez nużeńce (Demodex)

Blephademodex® zawiera 2,5 % TTO 4-Terpineol, środka który zabija nużeńce.

Iwermektyna

Jest stosowana w leczeniu chorób które są powodowane przez niektóre pasożyty. Iwermektyna jest antypasożytowym lekiem. Znana jest pod kilkoma nazwami ivermectin, iwermektyna, stromectol. Lek ten wykazuje szerokie działanie na inne pasożyty takie jak glista ludzka, włosogłówka ludzka, owsik ludzki i wszy jest uważane za korzystny efekt uboczny.

Hyal Drop Pro

Preparat powoduje długotrwałe nawilżenie i natychmiastową ulgę w przypadku suchych, zmęczonych, piekących i łzawiących oczu. Działa na wszystkie trzy warstwy filmu łzowego.

Skład: Hialuronian sodu 0,24%, karbomer, glicerol, składnik lipidowy (trójglicerydy o średniej długości łańcucha), wodorotlenek sodu, woda do wstrzykiwań.

Sól fizjologiczna

GILBERT NaCl 0,9% jest sterylnym, nie zawierającym konserwantów roztworem soli fizjologicznej dostępnym w postaci jednorazowych ampułek.Nie należy stosować  produktu do iniekcji. Bezpieczny, higieniczny i łatwy w użyciu. Świetnie nadaje się do codziennego oczyszczania i nawilżania nawet bardzo wrażliwych miejsc, takich jak okolice oczu.

Nutrof Total

Zawiera witaminy i mikroelementy o działaniu antyoksydacyjnym* oraz cynk, który przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Nutrof Total® zawiera: 

niezbędne kwasy tłuszczowe: omega 3 (EPA i DHA)
resweratrol
luteinę krystaliczną i zeaksantynę
minerały i witaminy
nowość witaminę D3.

*cynk, miedź, selen, witamina E i witamina C przyczyniają się do ochrony struktur komórkowych przed uszkodzeniem oksydacyjnym. Ważny jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Możesz zobaczyć także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *